Компанія

Послуги

Промислові роботи у будівництві

thumbnail
19 Травня 2021

Промислові роботи дорогі, як і помилки у будівництві. Є причина, через яку будівництво стало наступною великою мішенню в індустрії робототехніки та автоматизації, коли низка стартапів борються за створення рішень, які можуть постійно відстежувати об'єкти для виявлення помилок, доки не стало надто пізно.

Будівництво стало одним із ключових напрямів інвестицій у робототехніку в останні роки, наприклад, Built, Toggle та Dusty. Навіть Boston Dynamics прагне ухвалити рішення, встановлюючи лідарні датчики на вершину своїх роботів Spot, а конструкція вказана як один з основних варіантів використання комерційної версії продукту.

Робот Scaled розташований низько на землі, з чотирма колесами. Нагорі встановлені лазери та камери, які використовують технологію SLAM для створення тривимірної карти точок простору. Потім карту порівнюють з будівельною моделлю простору і відмінності можна помітити аж до сантиметра. Мобільність робота позбавляє будівельників необхідності тягати штатив, як у випадку зі стандартними стаціонарними лазерними сканерами, детальніше в огляді від Techcrunch.

Читайте также