Компанія

Послуги

Модернізація системи фіз. захисту “Південно-Українська АЕС”

thumbnail
03 Червня 2021

У рамках реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги «Модернізація периметру ВП «Південно-Українська АЕС» (ДП НАЕК Енергоатом), що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, компанією Кінтегро спільно з нашим німецьким партнером SOMMER FASSADENSYSTEME-STAHLBAU - SICHERHEITSTECHNIK GmbH & Co . KG було успішно виконано постачання щогл для охоронного освітлення та світлодіодних блоків охоронного освітлення для потреб Южно-Української АЕС (ДП НАЕК Енергоатом).

Спільна реалізація проекту технічного переозброєння системи фізичного захисту Южно-Української АЕС розпочалася у 2015 році. Підставою для реалізації проекту стала ініціатива країн Великої сімки щодо розширення та поглиблення співробітництва у сфері підвищення рівня ядерної безпеки та захищеності АЕС України («Глобальне партнерство проти поширення зброї та матеріалів масового знищення», 2014 рік, Гаага). Дякуємо партнерам за співпрацю!

Для довідки. Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу у місті Южноукраїнськ Миколаївської області та є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу. До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) та Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введена гідроагрегату загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, на стадії будівництва друга черга - гідроагрегат № 3).

Читайте также