Компанія

Послуги

Історія компанії

Компанія «Кінтегро» була заснована у 2009 році і за цей час стала інноваційною, високоякісною компанією у сфері промислового та цивільного будівництва.

"Кінтегро" є експертом в галузі промислового будівництва і може надавати широкий спектр послуг для різних видів промислових об'єктів. Наша команда професіоналів здатна забезпечити повний цикл робіт, починаючи від проектування та розробки технічних специфікацій, до будівництва, монтажу та підрядних послуг. Ми можемо забезпечити проектування і будівництво важких промислових споруд, таких як заводи, фабрики, склади, а також невеликі і середні промислові підприємства. Наші інженери та архітектори розроблять оптимальні рішення, які відповідатимуть всім вимогам клієнта та стандартам безпеки. Крім того, наші послуги включають монтаж, налагодження та запуск обладнання. Наші фахівці мають досвід у роботі з різними видами обладнання та технологій, що дозволяє нам забезпечити надійність та ефективність установки. Також ми надаємо підрядні послуги, такі як будівельні роботи, електромонтажні роботи, водопостачання та каналізація, опалення та вентиляція, системи безпеки та контролю доступу, системи відеоспостереження та інші. Ми прагнемо досягати максимальної якості виконаних робіт та задоволення вимог наших клієнтів. Для досягнення цієї мети ми використовуємо передові технології та найсучасніші матеріали. Наша команда професіоналів завжди готова відповісти на всі запитання та допомогти у вирішенні будь-яких завдань, пов'язаних з промисловим будівництвом.

Досягнення

card_icon

Займаємо лідируючу позицію серед 100 найбільших підприємств України протягом 11 років

card_icon

Створили команду унікальних фахівців та досягнули визнання міжнародних партнерів, у тому числі й урядових установ

card_icon

Нашими надійними партнерами є провідні світові компанії-постачальники

Місія

Високий професіоналізм співробітників та новітнє обладнання в комплексі дають якісний та надійний результат. Нашою гордістю є співпраця із передовими компаніями-постачальниками високоякісного обладнання.

Серед наших співробітників лише справжні фанати своєї професії, що є запорукою успіху роботи нашої організації. У кожний проект ми вкладаємо максимум зусиль, знань та набутого за роки досвіду. Ми любимо свою справу і впевнені в якісному результаті проведеної роботи. На сьогоднішній день ми займаємо лідируючі позиції серед 100 найбільших підприємств України, за статистичними даними 2014 року – лідери номінації "Показники ефективності використання ресурсів".