Компанія

Послуги

Історія компанії

Компанія «Кінтегро» була заснована у 2009 році і за цей час стала інноваційною, високоякісною компанією у сфері промислового та цивільного будівництва.

Сферою діяльності компанії є капітальне будівництво, надання інженерно-технічних послуг, монтажні роботи, введення в експлуатацію високотехнологічного обладнання, сервісне обслуговування, проектні роботи, технічний нагляд, інженерний супровід інвестиційних проектів, комплексна міжнародна логістика. У своїй діяльності ми впроваджуємо передові технології та відрізняємося високою якістю виконаних робіт та наданих послуг. Завдяки тісній співпраці з нашими закордонними партнерами ми впевнено можемо заявити, що надаємо послуги європейського рівня та з охороною праці відповідно до західних стандартів. Ми любимо те, чим займаємось, тому пропонуємо конкурентні переваги у боротьбі за ринок. Нашими надійними партнерами є провідні світові компанії-постачальники унікальних технологій та сучасного обладнання.

Досягнення

card_icon

Займаємо лідируючу позицію серед 100 найбільших підприємств України протягом 11 років

card_icon

Створили команду унікальних фахівців та досягнули визнання міжнародних партнерів, у тому числі й урядових установ

card_icon

Нашими надійними партнерами є провідні світові компанії-постачальники

Місія

Високий професіоналізм співробітників та новітнє обладнання в комплексі дають якісний та надійний результат. Нашою гордістю є співпраця із передовими компаніями-постачальниками високоякісного обладнання.

Серед наших співробітників лише справжні фанати своєї професії, що є запорукою успіху роботи нашої організації. У кожний проект ми вкладаємо максимум зусиль, знань та набутого за роки досвіду. Ми любимо свою справу і впевнені в якісному результаті проведеної роботи. На сьогоднішній день ми займаємо лідируючі позиції серед 100 найбільших підприємств України, за статистичними даними 2014 року – лідери номінації "Показники ефективності використання ресурсів".